У цьому розділі можна скачати Маріо ігри на телефон абсолютно безкоштовно. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. На нашому порталі представлена найбільша колекція ігор жанру Маріо, яка щодня поповнюється новими цікавими представниками.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Super Mario dreams: Blur galaxy (Сни супер Маріо: Пригоди в космосі)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
4,0
Голосів: 903

Продовження популярної гри про веселого чоловічка Супер Маріо, тепер уже пригоди в космосі. Красива графіка і різноманітний геймплей не дадуть Вам розслабитися в цій грі.

Переглядів: 406 870
 | 
Популярність: 98 509
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,6
Голосів: 363

Новий Маріо під "Червячки". Тепер замість Маріо ходить черв'ячок з "Worms 2008", також змінюється його особистість, якщо він з'їсть гриб (до речі, гриба немає, тепер там інша їжа). Графіка звичайна.

Переглядів: 157 138
 | 
Популярність: 31 674
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,2
Голосів: 305

Ще одна гра про Маріо з Денді. На цей раз б'ється зі своїми ворогами в гонках на картингах. Мультяшна графіка. Вид зверху!

Переглядів: 212 271
 | 
Популярність: 29 241
Super Mario Forever 2 (Супер Маріо: Назавжди 2)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,5
Голосів: 398

Наш всіма улюблений друг повернувся! Нова частина гра для любителів "Маріо". Це одна з найвідоміших і популярних ігор, які були зроблені для різноманітних платформ і відепріставок. Часи змінюються і тепер ми можемо пограти в неї на своєму мобільному телефоні. Тебе чекають велеколепно пригоди у стилі класичного "Маріо"!

Переглядів: 280 124
 | 
Популярність: 56 796
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Маріо на телефон безкоштовно!

На mob.org.ua ви можете без будь-яких смс та обов'язкової реєстрації скачати ігри на телефон. Маріо ігри один з найпопулярніших жанрів. У цьому розділі нашого порталу зібрані кращі представники даного напрямку. Ви зможете проводити цілі години за своїм мобільним і цього просто не помічати! Вас чекає море задоволення і позитивних емоцій від захоплюючого ігрового процесу. Ну і найголовніше, всі ігри Маріо на телефон скачати безкоштовно можна тільки на нашому сайті!