У цьому розділі можна скачати Counter-Strike ігри на телефон абсолютно безкоштовно. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. На нашому порталі представлена найбільша колекція ігор жанру Counter-Strike, яка щодня поповнюється новими цікавими представниками.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Counter Strike: The New (Контер-Страйк: Нове)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,2
Голосів: 377

Counter Strike: The New - нова історія, нові битви, нові цілі, нові місії. Як і зазвичай, це протистояння терористів проти спецназу і обидві сторони всіма силами готові здолати один одного. Використовуй всі свої тактичні навички для перемоги.

Переглядів: 249 496
 | 
Популярність: 30 319
Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) (Контрудар: Глобальне наступ)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,4
Голосів: 1 235

Нова версія CS вже тут! Ця версія максимально наближена до версії з ПК. Тут поліпшена графіка, боти і зброю тепер як в оригіналі з ПК. Також в грі доопрацьований і поліпшений движок.

Переглядів: 375 548
 | 
Популярність: 58 960
Kurtlar Vadisi: Pusu (Долина вовків: Засідка)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,5
Голосів: 138

Новий мод для мобільного CS. Цей мод зроблений турками по популярному турецькому серіалу.

З нового в грі - це зброя: p90, aug, awp, mp5.

Переглядів: 102 400
 | 
Популярність: 13 492
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,8
Голосів: 234

Приголомшливий шутер від першої особи c реалістичною графікою. Ви - елітний боєць спецпідрозділів, направлені в найгарячіші точки світу для боротьби з тероризмом. У вашому розпорядженні цілий арсенал зброї: АК47, Colt, MP5 і багато іншого!

Переглядів: 141 765
 | 
Популярність: 25 394
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
3,6
Голосів: 253

2089. Люди продовжили придумувати все більш і більш витончені способи знищувати один одного. Але цього разу все пішло не так. Почалася чергова війна, люди не звернули уваги на те, що вони зробили з більшою частиною світу. Розруха, радіація - це все, що залишилося на багатьох землях після потрапляння туди атомних бомб. Зате інші народи процвітали. І ось люди почали використовувати роботів для завоювання нових земель і поневолення інших народів. Таким чином залишилося тільки дві нації: Схід і Захід.

Вони почали між собою чергову війну за панування в усьому світі. Вони використовували для битв новітню зброю - бойових роботів. Але щось пішло не так. Роботи обернулися проти своїх господарів. Люди терпіли масів втрати. Таким чином армія роботів змела все, що знаходилося на заході.
І тепер їх мета схід ... Таким чином людям довелося взятися за зброю.

Переглядів: 129 828
 | 
Популярність: 18 599
CStrike Mobile (Контер Страйк)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
4,0
Голосів: 317

Вийшов черговий вид популярного шутера Counter-Strike на мобільні телефони під назвою CStrike Mobile! Покращена графіка, хоч і в 2D, але зате з добре намальованими персонажами, анімацією рухів. Вибирайте сторону - террісти або контер-терористи, скін бійця і вперед! Знищте супротивників до того, як вони зможуть дістатися до вас!

Переглядів: 130 715
 | 
Популярність: 31 068
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Counter-Strike на телефон безкоштовно!

На mob.org.ua ви можете без будь-яких смс та обов'язкової реєстрації скачати ігри на телефон. Counter-Strike ігри один з найпопулярніших жанрів. У цьому розділі нашого порталу зібрані кращі представники даного напрямку. Ви зможете проводити цілі години за своїм мобільним і цього просто не помічати! Вас чекає море задоволення і позитивних емоцій від захоплюючого ігрового процесу. Ну і найголовніше, всі ігри Counter-Strike на телефон скачати безкоштовно можна тільки на нашому сайті!