У цьому розділі можна скачати Battle City ігри на телефон абсолютно безкоштовно. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. На нашому порталі представлена найбільша колекція ігор жанру Battle City, яка щодня поповнюється новими цікавими представниками.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Battle City (Місто битви (Танчики))
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
4,0
Голосів: 360

Battle City - це прояв ностальгії, невелику подорож у дитинство. Маленкий жовтий танчик виконує величезну місію - захистити штаб від ворожих танків. Він один проти безлічі ворогів. Деякі танки швидше, деякі можуть похвалитися відмінною бронею, в яку потрібно потрапити кілька разів, перш ніж ворог буде розгромлений. Вбивайте мерехтливих танчиків - вони принесуть вам різні бонуси!

Переглядів: 227 618
 | 
Популярність: 38 804
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Battle City на телефон безкоштовно!

На mob.org.ua ви можете без будь-яких смс та обов'язкової реєстрації скачати ігри на телефон. Battle City ігри один з найпопулярніших жанрів. У цьому розділі нашого порталу зібрані кращі представники даного напрямку. Ви зможете проводити цілі години за своїм мобільним і цього просто не помічати! Вас чекає море задоволення і позитивних емоцій від захоплюючого ігрового процесу. Ну і найголовніше, всі ігри Battle City на телефон скачати безкоштовно можна тільки на нашому сайті!