Test2
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Narnia Chess (Шахи Хроніки Нарнії)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
6,3
Голосів: 438

Барвисті шахи з героями Нарнії. У грі вам належить вибрати з двох сторін, за яку грати - сторону Аслана або Білої Королеви.

Переглядів: 300 965
 | 
Популярність: 80 844
Extreme air snowboarding 3D (Екстремальний повітряний сноубординг 3D)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
7,9
Голосів: 936

Екстремальне катання на сноуборді з вражаючою тривимірною графікою. Ти можеш вибрати декілька режимів по своєму смаку - швидкісний спуск, віртуозне катання чи запаморочливі трюки.

Переглядів: 436 592
 | 
Популярність: 191 257
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
8,7
Голосів: 495
У цій грі збирається вежа з дерев'яних прямокутних брусків - всі ряди брусків лягають горизонтально, чергується лише напрямок - ряд уздовж, ряд поперек. Потім гравці по черзі починають виймати бруски, не чіпаючи верхній ряд, причому зробити це потрібно однією рукою. Виймаємо бруски розташовуються зверху вежі. Завдання гравців - не розвалити конструкцію, а перемагає той, чиє останній дотик вежа витримала і встояла. Гра на перший погляд проста - але уявіть, що Ви не другим і не третім виймаєте бруски - а наприклад, сьомим, десятим ... Гра розвиває вміння мислити і бачити в просторі - не видний той чи інший брусок, але необхідно представити, на чому він тримається і що він утримує (врівноважує) сам. Побачили? Тепер виймаємо ... точність рухів, рука не тремтить, не сміятися, не відволікатися ...
Переглядів: 199 817
 | 
Популярність: 88 968
Darkest Fear 2: Grim Oak (Невідомий Страх 2: Зловісний Дуб)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
6,5
Голосів: 355

Жанр жахів завжди манить до себе. Манить своєю таємничістю і атмосферою. Атмосферою, нагнітаючої страх і переживання. Завдання зробити хорошу гру в цьому жанрі досить непроста. А якщо брати до уваги мобільну платформу, то і зовсім здається нереальною. Сюжет всієї трилогії може сміливо заткнути за пояс більшість ігор схожого стилю. Передруковувати його не має сенсу, краще самому впізнати. Як і в першій частині, ми граємо Томасом Ворденом (Thomas Warden), якому належить відкрити багато страшних таємниць, захованих у містечку Grim Oak. Потрібно сказати, що настільки глибоко пророблений ігровий процес і історія часто не властиві мобільним ігор: здебільшого розробники намагаються зробити просто чергову аркаду або шутер. Раз жанр гри серйозний, то й сама гра повинна бути виконана з відповідною ретельністю. Іграшка являє собою похмуру адвенчуру (інвентар з предметами додається) з непоганим багажем пазлів. Загадки засновані, загалом, на маніпуляціях зі світлом і невеликими вкрапленнями типу перетягування ящиків. Все те, що дає світло - ліхтарі, лампочки, дзеркала, вікна, каміни ... все дає шанси на виживання. Темрява - ваш головний ворог, запам'ятайте.

Переглядів: 207 755
 | 
Популярність: 43 167
Dragonia (Дракон)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
7,6
Голосів: 846

Dragonia - нова пригодницька гра від тайських розробників. Пориньте в чарівний світ, де правлять меч і магія. Знищіть лиходія і врятуйте принцесу в цій прекрасній, казкової грі!

Особливості гри:

 • Великий світ для битв і досліджень
 • Велика кількість монстрів, квестів і персонажів
 • Розвивайте бойові й магічні навички персонажів
 • Прекрасне графічне і звукове виконання

Переглядів: 519 391
 | 
Популярність: 135 406
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
7,8
Голосів: 650

Симулятор водного байка. Гра вражає своєю неординарністю і якістю графіки. Тут підібрані трюки і епізоди з багатьох фільмів і передач з каналу ЕКСТРІМ. Поверте даний вид гонок на водних мотоциклах переконує своєю ідеєю і можливостями. Беручи участь у водних гонках по вузьких каналах, треба прийти першим до фінішу. Інші гонщики, кораблики і випадкові перешкоди у вигляді каменів і берегової лінії перешкоджатимуть вам в цьому. Доведіть, що у вас міцні нерви і швидка реакція, пройшовши всі рівні цієї сонячної іграшки.

Переглядів: 347 246
 | 
Популярність: 134 641
Nowhere (Ніде)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
8,0
Голосів: 780

Ви граєте за Джона ... або Лукаса. Сказати по правді, Ви й самі не знаєте, хто ви? Кожен день все навколишнє вас виглядає одноманітно, місто здається якимось несправжнім і все, що знаходиться в ньому. Вам здається, що ви вже тут бували раніше, але не пам'ятаєте коли і за яких обставин ... Nowhere легендарна гра, тепер може з'явитися і в твоєму мобільному телефоні!

Переглядів: 255 953
 | 
Популярність: 73 723
Ancient Empires 2: Revolution (Стародавні Імперії 2: Революція)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
8,5
Голосів: 530
Глобальна модифікація до популярної мобільної стратегії Ancient Empires 2. Знов об'єднавшись зі своїм братом, король Галамар починає відвойовувати королівство Торін, майже повністю завойоване демоном тьми Саєтов. Але незабаром з'являється нова небезпека, і знову Галамар і Валадорну потрібно вести свої війська в бій проти сил зла ...
Переглядів: 197 620
 | 
Популярність: 52 684
Prince of Egypt (Принц Єгипту: Повелитель Душ)
Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
5,4
Голосів: 727
Викрадені священні знаки Бога RA, спраглим влади жерцем Анубісом. Тобі належить знайти зниклі знаки RA, блукаючи по палацу Великого фараона і холодним підземеллям Анубіса. Знайди всі божественні знаки, минаючи прірви і пастки, б'ючись з зустрічаються на твоєму шляху війнами, фараонами і воскреслими муміями, в похмурих підвалах палацу Великого Фараона, наповнених жахом і страхом. Особливості гри Принц Єгипту: Повелитель Душ:
 • 9 рівнів;
 • 2 світу (Палац Фараона, підземелля Анубіса);
 • найреалістичніша графіка;
 • доскональна декорація Єгипту і його культури;
 • прекрасна анімація;
 • безліч спецефектів;
 • достаток музики і звукових ефектів на кожну подію;
 • добре прорахована фізика гри;
 • зручне управління. Розмір екрану налаштовувати в ручну
 • Переглядів: 313 127
   | 
  Популярність: 116 004
  Townsmen 5 (Городяни 5)
  Скачати безкоштовні мобільні ігри - скачати ігри для мобільного телефону.
  8,0
  Голосів: 705

  Чарівна стратегія в світі фентезі. Раніше в Townsmen ти просто будував замок і місто. А тепер ти будеш битися з драконами і магами, чаклувати і використовувати зілля. Гра є однією з кращих стратегій на мобільниках, але в п'ятої серії розробники переплюнули самі себе, видавши щось новеньке: битви з драконами, які показуються на окремому екрані і по суті являють собою окрему міні-гру. Як нещадний барон-грабіжник ви утискаєте поселенців, викрадали драконів і прагнете здобути владу і багатство. Однак хитрий, але добрий чарівник Целдрон стоїть на вашому шляху, насилаючи на ваших підданих армії драконів. Будуйте будівлі та розсилайте своїх податкових інспекторів, щоб забезпечити собі стабільний дохід і зміцнити панування. Використовуйте заклинання придворного друїда, щоб виготовити з крові захоплених драконів чарівне зілля, яке зробить вас майже непереможним у боях. Вам належить поодинці боротися з силами добра і стати великим Бароном, ввійшов у історію!

  Переглядів: 346 966
   | 
  Популярність: 134 162
  Скасувати
  Змінити
  Виберіть телефон:
  Інформація про сторінку: