Для того, щоб скачати гру XIII безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри XIII, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
XIII
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: XIII - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра XIII на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри XIII. Ігровий процес.
Скріншот java гри XIII. Ігровий процес.
Скріншот java гри XIII. Ігровий процес.

Опис гри: XIII:

Щоб довести невинність, Вам необхідно пройти 7-ь рівнів, різної складності та місця розташування. Ваш шлях почнеться на пляжі і Вам потрібно пройти дуже довгий шлях до ворожого штабу. Він лежить через офіс ФБР, банк, в'язницю і ін На всіх рівнях Ви зустрінете багато ворогів, які спробують зупинити Вас. Боротися з ворогом можна будь-якими способами, за допомогою зброї: узі, гвинтівка М4, пістолет, гранатомет та ін Шукайте компрометуючі документи, заводите контакти з потрібними людьми, залазьте в комп'ютери, і тоді, Ви знайдете інформацію, яка дозволить Вам вижити.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 626

Скачати гру XIII безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра XIII для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно XIII на мобільник.