Для того, щоб скачати гру Worms 2008 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Черви 2008, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Worms 2008
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Worms 2008 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Worms 2008 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Worms 2008. Ігровий процес.

Опис гри: Worms 2008 (Черви 2008):

У Worms 2008 є ряд приголомшливих сцен. Вам належить взяти участь в битвах Космічної Ери. Цілий діапазон нових режимів гри, включаючи швидкі битви, компанії, виклики і сценарії. Цього разу є також декілька міні ігор, що забезпечують нове уявлення до ігор Черв'яків.

Особливості гри:

  • Місце дії - космос
  • Традиційний Worms геймплей
  • 5 режимів гри + величезна кількість корисних змін і, захоплюючих дух, визуальних ефектів
  • Режим Компанія / Історія, що складається з 12 цікавих глав, що починаються з Ambus і нарешті закінчується "Поверненням до Землі"
  • Режим Виклику, який є майже грою в грі
  • Мініігри: кілька окремих суперзабавних мініігр як: Ракетна Команда Черв'яків, Астероїди Черв'яків, Захват корзини, Загарбники Черв'яків і Гранатний теніс
  • Новий склад зброї, який має більш широке розмаїття ніж-коли або в мобільних черв'яків - з більш ніж 20 групами, щоб вибрати з включення старих фаворитів, типу Бананової Бомби і нових з науковим-fi завихренням як Ronaldґs Raygun!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 1 957

Скачати гру Worms 2008 (Черви 2008) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Worms 2008 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Черви 2008 на мобільник.