Для того, щоб скачати гру World of Warcraft: Wrath of the Lich King безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Warcraft: Гнів Короля Ліча, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
RPG  
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: World of Warcraft: Wrath of the Lich King - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра World of Warcraft: Wrath of the Lich King на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Ігровий процес.

Опис гри: World of Warcraft: Wrath of the Lich King (Warcraft: Гнів Короля Ліча):

У World of Warcraft: Wrath of the Lich King Вас чекають холодні землі похмурого континенту Нордскола. У грізної тиші своєї неприступної твердині Король-лич Артас Менетіл будує зловісні плани, прагнучи підпорядкувати Азерот своєї згубної влади. Вам належить битися з полчищами нежиті, підвладними Артаса, від узбережжя Ревучого фіорду і крижаних пустель борейской тундри до самого серця його нечестивого царства - цитаделі Крижаний Корони.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 1 255

Скачати гру World of Warcraft: Wrath of the Lich King (Warcraft: Гнів Короля Ліча) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра World of Warcraft: Wrath of the Lich King для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Warcraft: Гнів Короля Ліча на мобільник.