Для того, щоб скачати гру Virtual Villagers: A New Home безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Віртуальні Мешканці: Новий Дім, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Virtual Villagers: A New Home
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Virtual Villagers: A New Home - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Virtual Villagers: A New Home на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Virtual Villagers: A New Home. Ігровий процес.

Опис гри: Virtual Villagers: A New Home (Віртуальні Мешканці: Новий Дім):

У цій грі-симуляторі в реальному часі ти керуєш групою вижили після кораблекрушенія.Суть гри в тому щоб ви збирали їжу, будували різні об'єкти, прокачувалися (наприклад можна бути класним працівником або ж тусовщиком) і розмножувалися. Доступно можество усіляких міні-ігор, які допомагають у розвитку вашим персонажем. Так-таки є невеликі квести по острову, наприклад збирати пляшки з посланнями, вивчати рослини щоб стати лікарем і т.д. Зазвичай люди живуть там до 60-ти років, відповідно вам потрібно по-максимуму розмножитися щоб продовжити рід. Дітей ви можете навчати в школі і т.д. Так-же ви можете видозмінювати ваших персонажів (зачіска, одяг тощо). А коли ви виходите з гри - час там продовжує йти і якщо ви вийшли надовго, то хто знає що ви побачите коли зайдете, адже після виключення гри її світ продовжує жити самостоятельноя. Це нескінченна і не набридає гра. Ви можете провести за нею кілька вечорів, або пограти в метро, ​​при цьому 1 рука у вас буде вільна!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 554

Скачати гру Virtual Villagers: A New Home (Віртуальні Мешканці: Новий Дім) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Virtual Villagers: A New Home для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Віртуальні Мешканці: Новий Дім на мобільник.