Для того, щоб скачати гру One Thousand and One Nights безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Тисяча і одна ніч, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
One Thousand and One Nights
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: One Thousand and One Nights - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра One Thousand and One Nights на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри One Thousand and One Nights. Ігровий процес.

Опис гри: One Thousand and One Nights (Тисяча і одна ніч):

Дивовижні пригоди східного донжуана Хабіба в розкішному палаці султана, повному чарівних наложниць, стражників і скарбів.

Хабіб - життєрадісний і безтурботний підкорювач жіночих сердець дізнався про красуню Райхане, що володіє унікальним талантом нагороджувати вічною молодістю підкорив її коханцям. Він задумує обов'язково відвідати Райхане і придбати безсмертя. Вам необхідно допомогти герою-коханцю пробратися крізь різні небезпеки палацових коридорів і полонять дурман східних красунь назустріч бажаною Райхане, що живе в самому центрі палацу. Приголомшлива аркадна гра з чудовою графікою і музикою.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 316

Скачати гру One Thousand and One Nights (Тисяча і одна ніч) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра One Thousand and One Nights для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Тисяча і одна ніч на мобільник.