Для того, щоб скачати гру Truck Tycoon безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Магнат вантажоперевезень, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Truck Tycoon
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Truck Tycoon - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Truck Tycoon на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Truck Tycoon. Ігровий процес.

Опис гри: Truck Tycoon (Магнат вантажоперевезень):

Чи мріяли ви стати далекобійником? - Мотатися з міста в місто?-Якщо так, то це гра для вас. Вас очікує хороший симулятор стратегії. Все в ваших руках! У грі буде 12 місій і 1 бонусна. Ваша мета заробити потрібну суму грошей і популярність. Можливостей в грі багато-можна купувати готелі, станції ... і найголовніше це потужні 18 колісники ... У кожної вантажівки своя потужність і швидкість, є навіть наша газель. До кожного вантажівці потрібний причіп, їх теж не мало. А також ви самі повинні провести дорогу. Запам'ятайте що ваш 18 колісний друг любить поїдати паливо.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 907

Скачати гру Truck Tycoon (Магнат вантажоперевезень) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Truck Tycoon для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Магнат вантажоперевезень на мобільник.