Для того, щоб скачати гру Triplе Blаdе безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Потрійний Клинок, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Triplе Blаdе
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Triplе Blаdе - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Triplе Blаdе на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Triplе Blаdе. Ігровий процес.

Опис гри: Triplе Blаdе (Потрійний Клинок):

Гра по сюжету схожа на \ "Ассассин \ 'з Крід \". \ "Алтаїр \" озброєний ніж щось подібне кігтів, що складаються з трьох лезвій.Умеет лазити по краю платформи, бігати, повзти, відскакувати від стін і звичайно ж красиво вбивати ворогів . У грі є декілька видів \ "Fаtаlity \" кожен з яких супроводжується анімаціями. Крім цього є ще кілька більш простих, але не менш красивих способів вбивства. У процесі гри вам потрібно менше поподатся ворогам на очі і, підкрадемося з зади, застосовувати свої смертельні прийоми. Графіка проста, але геймплей вельми цікавий. Вобщем, граємо і оцінюємо.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,4
Голосів: 206

Скачати гру Triplе Blаdе (Потрійний Клинок) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Triplе Blаdе для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Потрійний Клинок на мобільник.