Для того, щоб скачати гру Transformers G1: Awakening безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Transformers G1: Awakening, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
RPG  
Transformers G1: Awakening
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Transformers G1: Awakening - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Transformers G1: Awakening на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Transformers G1: Awakening. Ігровий процес.

Опис гри: Transformers G1: Awakening:

У результаті виверження вулкана, Трансформери повстали від сну, що тривав 4 мільйони років. Тепер битва, розпочата у війні, заснована на конфліктах, показаних у перших телевізійних серіях. Грунтуючись на оригінальній історії Трансформерів, використовуйте силу кожного Автобота, щоб завдати поразки Десептіконам в битвах цієї покрокової стратегії. Захоплюйте джерела живлення Енергон для відновлення, ремонту або оновлення Трансформерів. Transformers G1 містить до 23 керованих персонажів і режим сутички для гри з друзями, або комп'ютером за Автоботів або Десептиконів, а крім того: пробудження, яке притягує погляд!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 687

Скачати гру Transformers G1: Awakening безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Transformers G1: Awakening для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Transformers G1: Awakening на мобільник.