Для того, щоб скачати гру Townsmen 2 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Городяни 2, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Townsmen 2
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Townsmen 2 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Townsmen 2 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Townsmen 2. Ігровий процес.
Скріншот java гри Townsmen 2. Ігровий процес.
Скріншот java гри Townsmen 2. Ігровий процес.
Скріншот java гри Townsmen 2. Ігровий процес.
Скріншот java гри Townsmen 2. Ігровий процес.

Опис гри: Townsmen 2 (Городяни 2):

Друга частина відомої стратегії Городяни порадує вас продуманим до найдрібніших деталей ігровим процесом, як і раніше відмінною графікою, ізометричної перспективою і унікальною можливістю реалізувати себе як великого творця і творця! Починаючи лідером групи повстанців, що відвоювали у короля багатющу провінцію, ви поступово стаєте градоначальником, у розпорядженні якого є всі необхідні ресурси для зведення та розвитку міста, який, до того ж, потрібно захищати від військ вашого злого ворога Короля.

Використовуючи природні багатства, зводите будівлі та зміцнюйте оборону. Наявна у вашому розпорядженні свиноферма і рибальське село прокормлять ваших городян, а от церкви явно не дістає побудуйте святиню для своїх жителів, адже Боже благословення часом виявляється зовсім не зайвим. На ринку можна збути товари, наявні в надлишку, щоб придбати золото. Але завжди слід пам'ятати, що ваш процвітаюче місто сниться королю як місце, стерте з лиця землі. Зміцнюйте армію, захоплюйте нові провінції і поставте свого заклятого ворога Короля на його царствені коліна!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 195

Скачати гру Townsmen 2 (Городяни 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Townsmen 2 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Городяни 2 на мобільник.