Для того, щоб скачати гру Towers Trap безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вежі в Западні, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Towers Trap
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Towers Trap - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Towers Trap на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Towers Trap. Ігровий процес.
Скріншот java гри Towers Trap. Ігровий процес.
Скріншот java гри Towers Trap. Ігровий процес.

Опис гри: Towers Trap (Вежі в Западні):

Отбей набіги ворогів! Мета проста - не пропустити у ваші ворота, що виповзають зі своїх брам, ворогів. Для цього у вас є солідний арсенал озброєння, а також ваша особиста кмітливість. Знаряддя потрібно розташовувати так, щоб можна було, з одного боку, давати прохід ворожим об'єктах, а, з іншого боку, вони не повинні розповзатися по полю і не повинні дістатися до ваших воріт. Особливості гри Towers Trap:
 • Уважно дивіться на об'єкти. Ті, що не в квадратиках - ворожі об'єкти. Серед них є й літаючі. Тому спочатку гри встановіть прості кулемети, а потім починайте встановлювати більш потужну артилерію.
 • Кожен, проникаючий у ваші ворота ворожий об'єкт, зменшує кількість вашої енергії. Також зверніть увагу у верхні правий і лівий кут.
 • Подивіться на нижній правий кут - це ваш арсенал озброєння - від простих кулеметів імпульсної зброї, а також є радар. Зліва направо, від простих знарядь до більш потужним.
 • Чотири рівня складності.
 • Поділитися с друзями
  Сподобалась гра?
  3,2
  Голосів: 302

  Скачати гру Towers Trap (Вежі в Западні) безкоштовно

  Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
  Вибрати телефон/планшет
  Скасувати
  Змінити
  Виберіть телефон:
  Інформація про сторінку:

  Java гра Towers Trap для телефону.

  Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Вежі в Западні на мобільник.