Для того, щоб скачати гру Comrade Sukhov and stalker's quest безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Товариш Сухов і квест сталкера, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Comrade Sukhov and stalker's quest
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Comrade Sukhov and stalker's quest - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Comrade Sukhov and stalker's quest на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Comrade Sukhov and stalker's quest. Ігровий процес.

Опис гри: Comrade Sukhov and stalker's quest (Товариш Сухов і квест сталкера):

Легендарний товариш Сухов вирішив отримати професію сталкера. Все б нічого, пройти 3 дороги - справа звична. Але дороги добре охороняються клановими бойовиками, яким не подобаються сторонні люди на їх території. Ось і доводиться Сухову відстрілювати і бойовиків-камікадзе і ворожу техніку. Лише мирні жителі мають шанс залишитися в живих. Вас чекають 9 рівнів з усе більш і більш складними супротивниками. Тільки справжній сталкер не кине справу на половині шляху.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,0
Голосів: 104

Скачати гру Comrade Sukhov and stalker's quest (Товариш Сухов і квест сталкера) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: