Для того, щоб скачати гру Tomb Raider Underworld безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Tomb Raider Underworld, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Tomb Raider Underworld
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Tomb Raider Underworld - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Tomb Raider Underworld на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Tomb Raider Underworld. Ігровий процес.
Скріншот java гри Tomb Raider Underworld. Ігровий процес.
Скріншот java гри Tomb Raider Underworld. Ігровий процес.

Опис гри: Tomb Raider Underworld:

Тисячу років тому жерці народу майя створили календар. По ньому вираховувалися сонячні і місячні затемнення, відповідно до нього приносилися криваві жертви грізним богам, з його допомогою присвячені могли відкрити врата в світ духів і спілкуватися з давніми предками. Але могутня колись цивілізація впала, а разом з останніми жерцями древнього народу пішла в забуття і таємниця календаря. Чутки про нього пережили століття, його шукали іспанські конкістадори і священики, чаклуни і авантюристи. Але лише одна людина здатна подолати кишать дикими звірами джунглі і спуститися в загублене місто майя - прославлена ​​розкрадачка гробниць. Її звуть Лара. Лара Крофт ...


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 1 293

Скачати гру Tomb Raider Underworld безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Tomb Raider Underworld для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Tomb Raider Underworld на мобільник.