Для того, щоб скачати гру The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Володар кілець: Битва за Середзем'я, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense. Ігровий процес.
Скріншот java гри The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense. Ігровий процес.
Скріншот java гри The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense. Ігровий процес.

Опис гри: The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense (Володар кілець: Битва за Середзем'я):

Гра заснована на сюжеті видатного фільму з жанру фентезі за мотивами книг Джона Рональда Руела Толкіна. Це нова гра жанру "Tower Defense" з використанням ліцензії Lоrd Of Thе Rings. Розробники обрали 7 ключових битв з усієї серії фільма.Ігру складають 18 найцікавіших рівнів. Там буде в цілому 16 типів бойових едениц, в тому числі чотири хоббіта з історії і п'ять потужних героя на основі головних героїв з фільму. Усі підрозділи матимуть можливість оновлення атрибутів атаки, швидкості, дальності, і майстерності. Крім того герої будуть мати спеціальні атаки, які можуть бути обновлени.Напрімер як Гендальф, який може зробити дощ з метеорів проти хмари ворогів.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 705

Скачати гру The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense (Володар кілець: Битва за Середзем'я) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра The Lord of The Rings: Middle-Earth Defense для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Володар кілець: Битва за Середзем'я на мобільник.