Для того, щоб скачати гру The Incredible Hulk безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Неймовірний Халк, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
The Incredible Hulk
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: The Incredible Hulk - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра The Incredible Hulk на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри The Incredible Hulk. Ігровий процес.

Опис гри: The Incredible Hulk (Неймовірний Халк):

Hulk повертається в твій мобільний телефон з хвилею руйнування. Берись за нове, вибухова і захоплююча пригода з одним з найвідоміших героїв усіх часів. Показуй свій гнів у боротьбі проти огидних нових ворогів. Боріться зі злим лиходієм Leader, який намагається взяти під свій контроль уми кожного в світі, тільки Брюс Банер і його альтер его Халк може врятувати людство. Рубайте комп'ютерні термінали і відчиняйте двері як Банер, або розв'яжіть вашу внутрішню лють і Зруйнуйте все на своєму шляху як Халк. Удар, тиснява, удар і стусан ваш шлях через сім рівнів самого інтенсивного погрому, коли-небудь поміченого на мобільному телефоні!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 576

Скачати гру The Incredible Hulk (Неймовірний Халк) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра The Incredible Hulk для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Неймовірний Халк на мобільник.