Для того, щоб скачати гру The Adventures of Tintin The Mobile Game безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пригоди Тінтіна, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
The Adventures of Tintin The Mobile Game
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: The Adventures of Tintin The Mobile Game - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра The Adventures of Tintin The Mobile Game на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри The Adventures of Tintin The Mobile Game. Ігровий процес.
Скріншот java гри The Adventures of Tintin The Mobile Game. Ігровий процес.
Скріншот java гри The Adventures of Tintin The Mobile Game. Ігровий процес.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: The Adventures of Tintin The Mobile Game (Пригоди Тінтіна):

Черговий хіт від Gameloft - Пригоди Тінтіна!
У цій грі Вас чекає захоплюючий і небезпечний світ. Вам належить пройти через океани, пустелі і екзотичні міста. І і можливо удача повернеться в вашу сторону і ви знайдете заховані скарби.
По ходу гри потрібно буде вислизати від охоронців, вирішувати загадки і головоломки, літати на літаку і багато іншого чекає вас в цій фантастичній авантюрі. Різноманітний геймплей буде постійно тримати вас поблизу гострих відчуттів. Ви станете пілотом літака і навіть зможете їздити на мотоциклі.
Візьміть на себе роль Tintin, Snowy або Haddock. Використовуйте свою дотепність і вміння знаходити скарби і перемогти ворога.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 912

Скачати гру The Adventures of Tintin The Mobile Game (Пригоди Тінтіна) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра The Adventures of Tintin The Mobile Game для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Пригоди Тінтіна на мобільник.