Для того, щоб скачати гру Texas Chainsaw massacre безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Техаській різанина бензопилою, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Texas Chainsaw massacre
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Texas Chainsaw massacre - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Texas Chainsaw massacre на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Texas Chainsaw massacre. Ігровий процес.
Скріншот java гри Texas Chainsaw massacre. Ігровий процес.
Скріншот java гри Texas Chainsaw massacre. Ігровий процес.

Опис гри: Texas Chainsaw massacre (Техаській різанина бензопилою):

13 вересня 1973 Томас Хьюїт, більш відомий як Шкіряне Обличчя, розлючено точив сокиру у себе в майстерні. Вчорашня накладка просто розривала його на шматки від люті. Як, як вона могла втекти, вирватися з його простого і зрозумілого світу? Де вона зараз? Біжить у поліцейську ділянку? Кличе на допомогу? Але хто їй повірить? Ні, тут абсолютно не може бути ніяких ускладнень. Але все ж добре б знайти дівчину. При думці про те, що б він зробив з її частинами тіла потім, у Томаса засмоктало під ложечкою, а в глибині майстерні блиснули інструменти. Десь вдалині пролунав приглушений постріл. Шкіряне Обличчя подумав, що було б добре, якби цей постріл був пов'язаний з вчорашньою жертвою. Через хвилину в глибині будинку задзвонив телефон. Схвильована дівчина хотіла терміново побачити шерифа. Справа приймало все більш напружений оборот. Мабуть, саме час взяти бензопилу і піти зустріти молодих гостей, так несподівано нагрянули в сусіднє сільце.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 608

Скачати гру Texas Chainsaw massacre (Техаській різанина бензопилою) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Texas Chainsaw massacre для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Техаській різанина бензопилою на мобільник.