Для того, щоб скачати гру Super Taxi driver 3D The Original безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Водій таксі 3D, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Super Taxi driver 3D The Original
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Super Taxi driver 3D The Original - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Super Taxi driver 3D The Original на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Super Taxi driver 3D The Original. Ігровий процес.
Завантаження відео...
Завантаження відео...

Опис гри: Super Taxi driver 3D The Original (Водій таксі 3D):

Вам доведеться освоїти професію таксиста, але не простого, а любителя божевільних швидкостей, неймовірних маневрів і гальм «в підлогу». Не забувайте, що везете ви не дрова, а примхливих пасажирів, яким і справу немає до ваших гонок. Ними рухає звичайна мета - дістатися до потрібної точки. Бажано, живими і неушкодженими. Божевільні гонки по місту в пошуках чергового клієнта. Ідея проста: швидко знайшов, швидко довіз - більше клієнтів обслужив. А клієнт - це гроші. І за свої гроші він хоче швидко і на край світу. А головне - взагалі доїхати, адже машина не танк, вона має властивість розбиватися. Так що об'їжджай інші машини, що не зачіпай стіни будинків і не забувай пристібатися.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 646

Скачати гру Super Taxi driver 3D The Original (Водій таксі 3D) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Super Taxi driver 3D The Original для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Водій таксі 3D на мобільник.