Для того, щоб скачати гру Tank Attack безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Танки Атакують, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Tank Attack
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Tank Attack - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Tank Attack на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Tank Attack. Ігровий процес.

Опис гри: Tank Attack (Танки Атакують):

Пам'ятайте танчики на Dendy? Напевно добре пам'ятаєте! Це та ж сама гра, тільки не для Dendy, це java-гра "Танчики" для Вашого мобільника! Гра дуже відома. У вас є штаб - це орел внизу в центрі, оточений цегляним парканчиком і один танк (жовтенький), ваші вороги знаходяться вгорі екрану і розсікають на Танчик з блакитним відливом (піжони). Завдання на всіх рівнях одна - перебити всіх танчиків і не дати їм замочити орла, чи то пак штаб. Рівні відрізняються обробкою парканчиків і їх розташуванням. Грайте, ностальгує!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 186

Скачати гру Tank Attack (Танки Атакують) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Tank Attack для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Танки Атакують на мобільник.