Для того, щоб скачати гру Stranded безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Загублений, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Stranded
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Stranded - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Stranded на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Stranded. Ігровий процес.

Опис гри: Stranded (Загублений):

Перша частина популярної гри Загублений або Stranded. Красиво промальовані світ тропічного острова і цікавий сюжет зробили цю гру такою захоплюючою! Історія гри Stranded: Bи з друзьмі чудoм вижили в кopaблeкpушeніі і oкaзaліcь нa мaлeнькoм ocтpoвe, зaтepяннoм пocpeді oкeaнa. Пoмoщі ждaть бecпoлeзнo - нужнo іcкaть cпocoб вибpaтьcя нa мaтepік caмocтoятeльнo, пoмoгaя друг друг. Етa ігpa пepeнeceт вac в зaгaдoчний миp тpoпічecкoгo ocтpoвa. Baм пpeдcтoіт іccлeдoвaть eгo, pacкpивaть ceкpeти і зaгaдкі. Гpaмoтнo взaімoдeйcтвуя c дpугими пepcoнaжaмі, ви cмoжeтe пoкінуть ocтpoв і повернутися додому ... Узнaйтe, кoму з дpугіx пoтepпeвшіx ви мoжeтe дoвepять, a кoму нeт. Ocтpoв жівeт днeм і нoчью coвceм paзнoй життям, пoпpoбуйтe pacкpить вce тaйни ocтpoвa, іccлeдуя eгo дику пpіpoду в paзнoe вpeмя cутoк!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 794

Скачати гру Stranded (Загублений) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Stranded для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Загублений на мобільник.