Для того, щоб скачати гру Storm 3D безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Штурм 3D, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Storm 3D
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Storm 3D - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Storm 3D на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Storm 3D. Ігровий процес.

Опис гри: Storm 3D (Штурм 3D):

Далеке майбутнє, Марс. У результаті невдалих експериментів сталася катастрофа - на свободу вирвалися жахливі монстри, що вбивають всіх на своєму шляху. Досвідчений боєць-одинак ​​відправляється на червону планету, щоб покінчити з чудовиськами і усунути небезпеку подальшого їх розповсюдження. Вам належить пройти по лабораторіях Марсіанської військової бази, місця розкопок стародавніх цивілізацій і навіть опинитися в коридорах справжнього пекла! Помилка учених, що працюють на Марсі, може стати фатальною для всього людства. І, коли зло вирвалося на свободу, тільки ви встанете на його шляху! Принади мобільної гри Штурм 3D: - псевдо-3D движок гри (що дозволяє грі працювати навіть на слабких телефонах) - super деталізована графіка - захоплюючий і продуманий сюжет - збалансований ігровий процес - 3 типи зброї (автоматіч.пістолет, ракетниця, плазмова гармата) - можливість одночасної стрільби з однієї / двох рук - якісний музичний супровід - висока динаміка гри.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 569

Скачати гру Storm 3D (Штурм 3D) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Storm 3D для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Штурм 3D на мобільник.