Для того, щоб скачати гру Stalk'n'Shoot безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Stalk'n'Shoot, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
3D   Екшн  
Stalk'n'Shoot
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Stalk'n'Shoot - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Stalk'n'Shoot на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Stalk'n'Shoot. Ігровий процес.

Опис гри: Stalk'n'Shoot:

Тривимірна стрілялка, схожа на Wolfenstein 3D і Doom. Ви стоїте біля величезної сходів, що ведуть в стародавні підземелля. Жахливі крики і запах крові доносяться знизу. Десь там внизу залишилися ваші вірні товариші - спецагенти. І тільки злобні тварюки тепер блукають лабіринтами.


Спускатися чи ні? Якщо ви програєте або відступите, армія чудовиськ вирветься на поверхню і знищить людську цивілізацію. Так, велика Земля, а відступати нікуди ... Доведеться битися.
Але не все так похмуро в сирих підземеллях! У них ви зможете знайти не тільки пару нових обойм для вашого пістолета, а й аптечки, і нова зброя. Кулемет і ракетниця замовляють музику і правлять балом!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
2,0
Голосів: 181

Скачати гру Stalk'n'Shoot безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Stalk'n'Shoot для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Stalk'n'Shoot на мобільник.