Для того, щоб скачати гру Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Цивілізація 4: Захисники Воріт, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates. Ігровий процес.
Скріншот java гри Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates. Ігровий процес.
Скріншот java гри Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates. Ігровий процес.

Опис гри: Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates (Цивілізація 4: Захисники Воріт):

Стратегія Sid Meier's Civilization IV: Defenders of the Gates. Вибери одну з 4-х різних культур і лад оборонні вежі для відображення хвилі жорстоких Хун ворогів. Вибирай місце для башти в стратегічних точках, на шляху ворога, щоб завдати більшої шкоди. Заробляй золото за кожне ураження супротивника, використовуй його на купівлю, ремонт і оновити оборони. Розвивайся, за допомогою різних епох, використовуючи технологічні переваги. Вороги стають більш просунуті на кожному етапі, і ти будетш стикатися з Босами в кінці кожної епохи. Захищай всіх своїх громадян і виживи протягом історії!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 448

Скачати гру Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates (Цивілізація 4: Захисники Воріт) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Sid Meier's Civilization 4: Defenders of the Gates для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Цивілізація 4: Захисники Воріт на мобільник.