Для того, щоб скачати гру Shark or Die безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Вкуси або Помри, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Shark or Die
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Shark or Die - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Shark or Die на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Shark or Die. Ігровий процес.

Опис гри: Shark or Die (Вкуси або Помри):

Ці неприємні люди хочуть їсти суп з плавників акули, так що пора все змінити! Перетворитеся на хижаків океану; помститеся за своїх близьких і з'їдайте все що стане на шляху вашої щелепи: плавців, гумових качок, невинних немовлят та багато іншого. Весь той час, що ви проводите на дні моря в якості смертоносного мисливця ви повинні проявляти швидкість і ефективність, і навіть зжерти своїх друзів, щоб вижити! Зберіть досягнення, щоб ваша машина смерті вийшла на новий рівень. Відкрийте для себе нові можливості та інстинкти, дайте вашій рибі нові особисті характеристики і зробити її ще більш небезпечною. Порівняйте ваші найкращі рахунки з рахунками ваших друзів, і насолоджуйтеся правлінням істинного терору в рейтингу Топ-лист!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 195

Скачати гру Shark or Die (Вкуси або Помри) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Shark or Die для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Вкуси або Помри на мобільник.