Для того, щоб скачати гру Sea Battle безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Морський бій, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Sea Battle
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Sea Battle - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Sea Battle на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Sea Battle. Ігровий процес.

Опис гри: Sea Battle (Морський бій):

Вдосконалений java-аналог Морського Боя. Був паперовий, став мобільний. Нині бойові дії будуть організовуватися у Вашому телефоні. Правила гри добре знайомі з дитинства: флотилії з 10 кораблів; постріли виконуються по черзі; перемагає той, хто першим затопить всі кораблі суперника. Грати можна як з програмою, так і з реальним гравцем, та ще як:
- На одному телефоні (покрокова гра з передачею телефону від гравця до гравця),
- Через ігровий сервер / GPRS-з'єднання
- Через Bluetooth.

Крім цього, гра має кілька рівнів труднощі і гнучкі опції: кількість одночасних пострілів, можливість руху кораблів, обмеження за часом. Так що для перемоги Вам знадобиться виявити всі свої найкращі якості - від хитрості й спритності до точності і швидкості.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 173

Скачати гру Sea Battle (Морський бій) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Sea Battle для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Морський бій на мобільник.