Для того, щоб скачати гру Santa's Tower Bloxx безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Будівельні блоки Санти, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Santa's Tower Bloxx
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Santa's Tower Bloxx - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Santa's Tower Bloxx на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Santa's Tower Bloxx. Ігровий процес.

Опис гри: Santa's Tower Bloxx (Будівельні блоки Санти):

Помічники Санти - ельфи - прибули на Північний Полюс, щоб робити іграшки для дітей. Але поки їм ніде жити! Побудуй Мегаполіс, щоб розмістити ельфів в його баштах і башточках. Строй якомога більш високі будівлі. Став блоки один на одного акуратно - від цього залежить популяція міста. Розміщуй готові будівлі в місті з розумом! Жоден ельф не повинен замерзнути на вулиці, залишившись без квартири. - Реалістична фізика; - Можна створити власне місто, використовуючи чотири різних типи будівель в 20 рівнях міста; - Управління однією кнопкою; - Онлайнова таблиця рекордів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 668

Скачати гру Santa's Tower Bloxx (Будівельні блоки Санти) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Santa's Tower Bloxx для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Будівельні блоки Санти на мобільник.