Для того, щоб скачати гру Samurai Puzzle Battle безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Логічна Битва самураїв, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Samurai Puzzle Battle
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Samurai Puzzle Battle - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Samurai Puzzle Battle на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Samurai Puzzle Battle. Ігровий процес.

Опис гри: Samurai Puzzle Battle (Логічна Битва самураїв):

Добротна аркада в стилі match-3 і схожа за змістом на гру Puzzle Quest Warlords. Загадкова, красива, і захоплююча головоломка з елементами стратегії.
Після смерті імператора Японія стає більш слабкою, і кожен сегун намагається отримати так багато багатства, як він може! Ви збираєтеся вибрати, яким сьогуном бути (вибір позначиться на наслідки під час гри). Ваші пошуки повинні отримати повну владу на території всієї Японії, 4-х найбільших островів: Хоккайдо, Хонсю, Сікоку і Кюсю. Кожен з них буде розділений на області, які Ви і повинні завоювати.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,4
Голосів: 30

Скачати гру Samurai Puzzle Battle (Логічна Битва самураїв) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Samurai Puzzle Battle для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Логічна Битва самураїв на мобільник.