Для того, щоб скачати гру Revival безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Відродження - "Цивілізація" російською, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Revival
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Revival - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Revival на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Revival. Ігровий процес.

Опис гри: Revival (Відродження - "Цивілізація" російською):

Гра в кращих традиціях «Цивілізації». Повноцінний стратегічний геймплей: покрокова тактика, здобич ресурсів, будівництво міст, апгрейди будівель, солдати накопичують досвід, битви на суші і морі. Сучасна економічна модель: все продається і все купується. Неосяжні простори: 7 планет, 27 материків, більше 600 ігрових екранів. Велика різноманітність: 4 типи міст, 21 вид військових загонів, 25 видів міських будов, 27 типів місцевості. Сюжетна кампанії на 13 місій. Не менш 40 годин гри Детальна навчальна кампанія. Відмінний гумор наставника. Просунутий штучний інтелект, рівень складності, до 7 комп'ютерних супротивників.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 426

Скачати гру Revival (Відродження - "Цивілізація" російською) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Revival для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Відродження - "Цивілізація" російською на мобільник.