Для того, щоб скачати гру Prince Of Persia: Harem Adventures безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Принц Персії: Пригода в гаремі, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Prince Of Persia: Harem Adventures
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Prince Of Persia: Harem Adventures - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Prince Of Persia: Harem Adventures на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Prince Of Persia: Harem Adventures. Ігровий процес.

Опис гри: Prince Of Persia: Harem Adventures (Принц Персії: Пригода в гаремі):

Султан в печалі: візир викрав всіх його дружин! Допоможіть султану повернути їх - він більше не в змозі перебувати на такому тривалому утриманні! У цій пригоді вам належить подолати шість оригінальних рівнів і звільнити викрадених красунь. Бігайте і стрибайте через величезні ями, летите через двері з пастками, шукайте важелі, які деблокуючого двері, що перегороджують вам шлях. Еліксир життя буде вам підмогою в цьому нелегкому випробуванні! На кожному рівні ваші результати зберігаються - у вас є можливість переграти його заново і поліпшити їх.

Особливості гри Prince Of Persia: Harem Adventures:
  • Відмінна анімація персонажів
  • Простий і затягує геймплей
  • 7 оригінальних рівнів з класичної версії гри

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 250

Скачати гру Prince Of Persia: Harem Adventures (Принц Персії: Пригода в гаремі) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Prince Of Persia: Harem Adventures для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Принц Персії: Пригода в гаремі на мобільник.