Для того, щоб скачати гру Prince of Persia 3 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Принц Персії 3, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Prince of Persia 3
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Prince of Persia 3 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Prince of Persia 3 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Prince of Persia 3. Ігровий процес.

Опис гри: Prince of Persia 3 (Принц Персії 3):

Після тривалих поневірянь Принц Персії повертається додому в Вавилон, роздирається війною. Всю владу в ньому прибрав до своїх рук пихатий Візир. Колись квітуче місто перетворилося на криваве поле брані: Принц повинен зупинити безглузду різанину! Третій епізод саги «Піски Часу» вносить нову особливість в ігровий процес: роздвоєння особистості головного героя дозволяє оперувати двома його сутностями, при необхідності перемикаючись від однієї до іншої. Принц і його двійник володіють різним стилем ведення бою і мають різну зброю у своєму арсеналі. Але це - не єдине нововведення в грі для мобільного телефону Prince of Persia 3 (The Two Thrones): система управління грою зазнала значних змін, з'явилися рівні з гонками на колісницях. Вам варто завантажити гру «Два Трону», поза сумнівом найкраща частина Принца Персії.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 544

Скачати гру Prince of Persia 3 (Принц Персії 3) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Prince of Persia 3 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Принц Персії 3 на мобільник.