Для того, щоб скачати гру Prehistoric Wars безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Первісні Війни, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Prehistoric Wars
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Prehistoric Wars - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Prehistoric Wars на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Prehistoric Wars. Ігровий процес.
Скріншот java гри Prehistoric Wars. Ігровий процес.
Скріншот java гри Prehistoric Wars. Ігровий процес.

Опис гри: Prehistoric Wars (Первісні Війни):

Гра "Первісні війни" перенесе тебе в доісторичну епоху, коли відморожені печерні люди тільки вибралися зі своїх укриттів після тривалого льодовикового періоду і почали досліджувати новий для них світ. У цій реал-тайм стратегії тобі належить управляти первісним плем'ям. Кожна людина в твоєму племені - це особистість зі своїми бажаннями і здібностями (правда, без мізків). І він постійно чимось зайнятий: працює, базікає з одноплемінниками, спить, їсть або просто збирає квіточки. Доведеться неабияк попітніти, щоб забезпечити людям комфортні умови життя: їжу, дах над головою, відпочинок, безпеку. Тільки коли твої печерні люди щасливі, вони будуть закохуватися один в одного і робити маленьких печерних чоловічків, і плем'я буде рости. Тобі доведеться досліджувати територію, збирати ресурси для будівництва села, полювати і рибалити - щоб добути їжу, виробляти зброю і тренувати воїнів - щоб захищатися від недружніх племен людожерів і варварів. Ти побачиш, як це непросто керувати кількома десятками печерних людей, які постійно розбрідаються по своїх справах. Тому тобі доведеться проявити здібності справжнього лідера, щоб провести плем'я через усі випробування до щасливого і безтурботного життя.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 1 595

Скачати гру Prehistoric Wars (Первісні Війни) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Prehistoric Wars для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Первісні Війни на мобільник.