Для того, щоб скачати гру Power Rangers: Mystic Force безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Могутні Рейнджери: Містична Сила, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Power Rangers: Mystic Force
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Power Rangers: Mystic Force - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Power Rangers: Mystic Force на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Power Rangers: Mystic Force. Ігровий процес.
Скріншот java гри Power Rangers: Mystic Force. Ігровий процес.
Скріншот java гри Power Rangers: Mystic Force. Ігровий процес.

Опис гри: Power Rangers: Mystic Force (Могутні Рейнджери: Містична Сила):

Старі легенди свідчать, що колись давно жили на Землі люди, котрі володіли силою магії, за допомогою якої вони могли змінювати і прикрашати світ. Але одного разу ці люди биді змушені битися з могутніми силами зла, названими Пекла. П'ятеро відважних воїнів-людей, що володіють могутньою магічною силою, заточили всю армію зла в підземному світі, наклавши на вхід в цей світ магічні друку-закляття. Однак перемога далася дорогою ціною - в тій битві загинули або пропали самі ці воїни. Щоб джерело магії для загиблих воїнів - чарівні жезли, не пропав, всі магічні предмети були заховані в густому лісі, там же сховалися і залишилися в живих добрі чарівні істоти. Цей ліс служить як би іншим виміром, де діють магія і чарівництво ... Минуло багато часу, і всі забули про ці події ... Біля густого лісу, де сховалися чарівні істоти зі своїми артефактами, виріс великий місто Брайрвуд. Серед його мешканців навколишніх ліс користується поганою славою, і туди ніхто не ходить ... Наші дні (2006-й рік). Те, що відбулося землятресение послабило і частково зруйнувало магічні друку, що лежать на вході до фортеці Пекла, заточену під землею. Тепер злі сили (вони називають себе також \ "Підземний Світ \") можуть з'являтися на поверхні. Їхній лідер - Мортікон, тільки й марить, як би помститися за давнє поразку ... Однак є й ті, хто готовий перешкодити цьому. Яка живе глибоко в лісі чарівниця Удона відчула, що магічні запори на вході до фортеці зла ослабли. Тоді вона зібрала в лісі п'ятьох молодих людей з Брайрвуд - Ксандера, Чіпа, Медісон, і Виду, а також приїхав до місто Ніка. Чарівниця повідомила їм, що вся п'ятірка обрана, щоб виконати стародавнє пророцтво - коли сили зла звільняться, з'являться ті, хто зможе перешкодити цьому, і ці п'ятеро відважних стануть новими Могутніми Рейнджерами!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 1 142

Скачати гру Power Rangers: Mystic Force (Могутні Рейнджери: Містична Сила) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Power Rangers: Mystic Force для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Могутні Рейнджери: Містична Сила на мобільник.