Для того, щоб скачати гру Postal безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Листоноша, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Postal
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Postal - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Postal на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Postal. Ігровий процес.
Скріншот java гри Postal. Ігровий процес.
Скріншот java гри Postal. Ігровий процес.
Скріншот java гри Postal. Ігровий процес.
Скріншот java гри Postal. Ігровий процес.

Опис гри: Postal (Листоноша):

«Postal» - це тотальне беззаконня, криваве безумство, мрія всіх маніяків! Корумповані копи? Знахабнілі бандити? Непрацюючі влади? І у тебе викрали тачку?!? Чувак, по-моєму, вони всі забули, хто по-справжньому божевільний! Оголошуємо війну всім злочинцям, поліції, владі та іншим дурням, які мали дурість встати у нас на дорозі до справедливості. Той, хто не з нами - той проти нас і тому буде покараний. Чи зможеш ти за три дні струсити провінційне містечко і потрапити в новини? Велика кількість чорного гумору, бойовий арсенал, різний рівень складності, гейплей від ГТА .......... Зважуйся, «Postal» чекає на тебе!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 457

Скачати гру Postal (Листоноша) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Postal для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Листоноша на мобільник.