Для того, щоб скачати гру Pirates 3 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пірати Карибського моря 3, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Pirates 3
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Pirates 3 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Pirates 3 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Pirates 3. Ігровий процес.
Скріншот java гри Pirates 3. Ігровий процес.
Скріншот java гри Pirates 3. Ігровий процес.

Опис гри: Pirates 3 (Пірати Карибського моря 3):

Перед нами гра, котра поєднує екшіна і стрілялку. Аркадний режим кампанії являє собою класичну бродилку. Гравець управляє Джеком Горобцем або Уіллом Тернером. Як і у фільмі, вам протистоять пірати, солдати Її Величності і всілякі монстри. У грі існують чотири режими. Мета режиму кампанії - проходження рівнів з обов'язковим збиранням монет та скарбів. Це дозволить відкривати приховані режими. Іхдва - режим виживання і режим битви на мечах. Перший відкривається, коли зібрано 50% і більше монет, другий - коли зібрано 75% і більше.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 1 346

Скачати гру Pirates 3 (Пірати Карибського моря 3) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Pirates 3 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Пірати Карибського моря 3 на мобільник.