Для того, щоб скачати гру Pipyakas безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Пипяки, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Pipyakas
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Pipyakas - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Pipyakas на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Pipyakas. Ігровий процес.
Завантаження відео...

Опис гри: Pipyakas (Пипяки):

Пипяки! Справжнє барвисте, соковите, затягує мочилово забавних персонажів Піпяк проти Бомбак і равликів кавунами, цеглою, шкарпетками та іншої фігньою! Відмінний геймплей і смачна графіка не залишають вам шансів на байдужість! Спробуй, скачай безкоштовно, залий на мобілу і ти отримаєш масу задоволення. Реально працюючий bluetooth з підтримкою до 8 бійців + боти. Управління в грі: ←, 4 - рух ліворуч ↑, 2 - рух вгору →, 6 - рух вправо ↓, 8 - рух вниз Ok, 5 - атакувати первинним зброєю / застосувати первинний предмет * - атакувати вторинним зброєю / застосувати вторинний предмет 0 - використовувати об'єкт на карті / підібрати предмет # - екран вибору зброї та предметів (# - гортати, Ok / * - вибрати первинне / вторинне зброю, софтклавіші - закрити) 1 - магазин зброї та предметів (обмін кавунів на зброю і предмети) 9 - екран фрагов (в Bluetooth-грі) софтклавіші - ігрове меню


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,7
Голосів: 430

Скачати гру Pipyakas (Пипяки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Pipyakas для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Пипяки на мобільник.