Для того, щоб скачати гру Paris Hilton's Diamond Quest безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Діамантовий квест Періс Хілтон, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Paris Hilton's Diamond Quest
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Paris Hilton's Diamond Quest - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Paris Hilton's Diamond Quest на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Paris Hilton's Diamond Quest. Ігровий процес.

Опис гри: Paris Hilton's Diamond Quest (Діамантовий квест Періс Хілтон):

Що відбувається, коли зустрічаються зірка екранів і популярна гра? Вибух наднової! Зустрічайте блокбастер Діаманти Періс Хілтон. Краща гра в жанрі головоломок з порадами і фотографіями Періс Хілтон. У грі є навіть домашній фотоальбом Періс, в якому, крім її знімків, можна знайти фото улюбленої собачки кіноактриси!

Мета гри складати комбінації з діамантів однакового кольору. Сама Періс допоможе тобі радою, а в нагороду відкриє свої фотографії. Ти можеш вибрати режим за смаком. У Reveal Letters потрібно прибрати всі камінчики, щоб знайти букви і скласти чарівне слово Paris. У грі Time is Money потрібно набрати максимум очок за відведений час. А в режимі Puzzle потрібно просто очистити весь екран від алмазів.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 436

Скачати гру Paris Hilton's Diamond Quest (Діамантовий квест Періс Хілтон) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Paris Hilton's Diamond Quest для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Діамантовий квест Періс Хілтон на мобільник.