Для того, щоб скачати гру Mortal Kombat: The fight against Chaos безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Мортал Комбат: Боротьба з Хаосом, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Mortal Kombat: The fight against Chaos
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Mortal Kombat: The fight against Chaos - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Mortal Kombat: The fight against Chaos на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Mortal Kombat: The fight against Chaos. Ігровий процес.
Скріншот java гри Mortal Kombat: The fight against Chaos. Ігровий процес.
Скріншот java гри Mortal Kombat: The fight against Chaos. Ігровий процес.

Опис гри: Mortal Kombat: The fight against Chaos (Мортал Комбат: Боротьба з Хаосом):

Ви співробітник "Інтерполу", володар всіляких чемпіонських поясів за східним видів єдиноборств (особливо школи Шао Лінь). І ось Вам, як кращому з кращих, спеціалісту, яка добре знає свою справу, старої виверткої лисиці, пронозі завжди виходить переможцем з будь-яких найнебезпечніших колотнеч, доручена найважливіша
місія.
Ви повинні проникнути в табір супротивника і заарештувати відомого любителя нагріти руки на чужому горі, старого розпусника, любителя жінок і спиртного, впливового наркобарона.
Ім'я його занадто відомо, щоб про нього згадувати ... Напуті до перемоги Вас чекає багато небезпечних пригод.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 415

Скачати гру Mortal Kombat: The fight against Chaos (Мортал Комбат: Боротьба з Хаосом) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Mortal Kombat: The fight against Chaos для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Мортал Комбат: Боротьба з Хаосом на мобільник.