Для того, щоб скачати гру Metal Slug X безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Залізний удар X, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Metal Slug X
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Metal Slug X - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Metal Slug X на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Metal Slug X. Ігровий процес.
Скріншот java гри Metal Slug X. Ігровий процес.
Скріншот java гри Metal Slug X. Ігровий процес.

Опис гри: Metal Slug X (Залізний удар X):

На початку гри вибираємо персонажа і в дорогу! Захоплюючий геймплей, відмінна графіка і звук. Величезна кількість ворогів, різні види зброї. Все це робить гру Metal Slug X гідної вашої уваги. Веселий аркадний екшен продовження ігор Metal Slug про пригоди бравого американського вояки. Відправляйтеся в небезпечну подорож по гарячих точках, де вас підстерігають полчища терористів і надприродних чудовиськ, а також докучливі заручники, яких вічно потрібно звільняти. Безліч місій, повних несподіванок і приколів. Високий інтелект ворогів, поведінка яких змінюється в залежності від ваших дій. Динамічні перестрілки, що плавно переходять у суцільну м'ясорубку.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,0
Голосів: 489

Скачати гру Metal Slug X (Залізний удар X) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Metal Slug X для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Залізний удар X на мобільник.