Для того, щоб скачати гру Medieval Combat: Age of Glory безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Лицарський Турнір: Століття Слави, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Medieval Combat: Age of Glory
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Medieval Combat: Age of Glory - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Medieval Combat: Age of Glory на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Medieval Combat: Age of Glory. Ігровий процес.

Опис гри: Medieval Combat: Age of Glory (Лицарський Турнір: Століття Слави):

У 1266 році наш лорд Мордред був похований живцем за те, що продав душу дияволові. Протягом декількох місяців він був одержимий дияволом, і його ім'я вселяло жах і ненависть. В якості нагороди диявол подарував йому зброю і меч, які дали лордові величезну силу - силу Хаосу. Два домініканських монаха отримали завдання знищити ці дві прокляті речі, місце розташування яких було відомо тільки їм. Відразу після цього вони зникли за загадкових обставин. У 1269 році за королівству поповзли чутки, що кляті обладунки та меч з'явилися десь біля Орлеана. Великий воїн, бажаючи пройти будь-які випробування, щоб подолати сили зла, вступає в безжальну битву.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 752

Скачати гру Medieval Combat: Age of Glory (Лицарський Турнір: Століття Слави) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Medieval Combat: Age of Glory для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Лицарський Турнір: Століття Слави на мобільник.