Для того, щоб скачати гру Who wants to become a millionaire4 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Хто хоче стати мільйонером 4, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Who wants to become a millionaire4
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Who wants to become a millionaire4 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Who wants to become a millionaire4 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Who wants to become a millionaire4. Ігровий процес.

Опис гри: Who wants to become a millionaire4 (Хто хоче стати мільйонером 4):

Четверте видання суперпопулярної вікторини «Хто хоче стати мільйонером?» За однойменним телешоу. У грі величезна кількість нових питань і повністю русифікований інтерфейс. Грай сам, грай з друзями і ставай мільйонером! Суть гри в тому, щоб прости відбірковий тур, відповідати на хитромудрі питання і заробляти на цьому гроші. У випадку проблеми завжди можна подзвонити другу або попросити допомогу залу. А ще можна заробляти бонусні очки у випробуванні на швидкість. Все, як у популярному телешоу. Більше, більше, більше мільйонів!

 

Особливості гри "Хто хоче стати мільйонером 4":

  • безліч нових питань;
  • Профілі гравців зі статистикою результатів;
  • Три підказки: "Допомога залу", "Дзвінок другу" і "50 на 50";
  • Все як на справжньому телешоу. Спробуй стати мільйонером!

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 1 136

Скачати гру Who wants to become a millionaire4 (Хто хоче стати мільйонером 4) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Who wants to become a millionaire4 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Хто хоче стати мільйонером 4 на мобільник.