Для того, щоб скачати гру Who wants to be a millionaire 3 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Хто хоче стати мільйонером 3, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Who wants to be a millionaire 3
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Who wants to be a millionaire 3 - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Who wants to be a millionaire 3 на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Who wants to be a millionaire 3. Ігровий процес.

Опис гри: Who wants to be a millionaire 3 (Хто хоче стати мільйонером 3):

На численні прохання представляємо вам третю, поліпшену версію суперпопулярної вікторини «Хто хоче стати мільйонером?» За однойменним телешоу. У грі більше 300 нових питань і повністю русифікований інтерфейс. Грай сам, грай з друзями і ставай мільйонером! Суть гри в тому, щоб відповідати на хитромудрі питання і заробляти на цьому гроші. У разі проблеми завжди можна подзвонити другу або попросити допомогу залу. А ще можна заробляти бонусні очки в випробуванні на швидкість. Все, як у популярному телешоу. Більше, більше, більше мільйонів! Особливості гри: - 300 нових питань і 30 питань на швидкість реакції; - Профілі гравців зі статистикою результатів: середній виграш за гру, середній час відповіді на питання і багато іншого; - Можливість вибору дзвінка одного з трьох друзів в подсказ «дзвінок другу». Кожен з друзів - індивідуальність; - Можливість допомоги гравцеві на основі його профілю, наприклад, «нервовий, але свідомий», «впевнений, але ризиковий!»; - Тривимірні заставки відтворюють вигляд і відчуття студії; - Нові звуки, включаючи схвалення залу і дзвонить телефон в подсказ «дзвінок другу».
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 1 415

Скачати гру Who wants to be a millionaire 3 (Хто хоче стати мільйонером 3) безкоштовно

Технічні роботи.
Сервіс тимчасово недоступний...
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Who wants to be a millionaire 3 для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Хто хоче стати мільйонером 3 на мобільник.