Для того, щоб скачати гру Harry Potter and The Half - Blood Prince безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Гаррі Поттер і Принц-полукровка, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Harry Potter and The Half - Blood Prince
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Harry Potter and The Half - Blood Prince - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Harry Potter and The Half - Blood Prince на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Harry Potter and The Half - Blood Prince. Ігровий процес.
Скріншот java гри Harry Potter and The Half - Blood Prince. Ігровий процес.
Скріншот java гри Harry Potter and The Half - Blood Prince. Ігровий процес.

Опис гри: Harry Potter and The Half - Blood Prince (Гаррі Поттер і Принц-полукровка):

Компанія EA Mobile випустила нову частину популярного пригоди Harry Potter and the Half-Blood Prince. Міністерство магії зазнає поразки за поразкою в битвах з Волан-де-Мортом. Навіть магли страждають від другої війни - щодня відбуваються катастрофи, причини яких нікому невідомі. Але і на війні життя триває. Гаррі, Рон і Герміона, як і всі шістнадцятирічні, вчаться, ходять на вечірки і закохуються. Проте небезпека все ближче. Незважаючи на всі зусилля Дамблдора по захисту школи, в Хогвартсі відбуваються дуже дивні події. Вир пам'яті цього разу відкриє Гаррі найбільшу таємницю Темного Лорда, і заради того, щоб перемогти, Гарі вимушений пожертвувати найдорожчим ... Яку сторону в цій війні прийме загадковий Принц-полукровка?


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,7
Голосів: 835

Скачати гру Harry Potter and The Half - Blood Prince (Гаррі Поттер і Принц-полукровка) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Harry Potter and The Half - Blood Prince для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Гаррі Поттер і Принц-полукровка на мобільник.