Для того, щоб скачати гру GTA: Soviet Russia безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри ГТА: Радянська Росія, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
GTA: Soviet Russia
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: GTA: Soviet Russia - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра GTA: Soviet Russia на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри GTA: Soviet Russia. Ігровий процес.

Опис гри: GTA: Soviet Russia (ГТА: Радянська Росія):

Новий мод на основі Car Jack Streets, присвячений першим ГТА і Матінці Росії - GTA Soviet Russia. Отже, пізня перебудова. Радянський Союз на межі розпаду. Все більшу силу набирають злочинні угрупування. Міліція стрімко корумпується і не в силах протистояти їм. Ви граєте за простого пацанчики, який заборгував велику суму кримінальному авторитету і повинен повернути її у що б то не стало. У моді піддалися змінам машини, місцевість, зброю. Саундтрек - мелодії тієї епохи: Труна, Кіно, Сектор газу, Комбінація.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,0
Голосів: 1 124

Скачати гру GTA: Soviet Russia (ГТА: Радянська Росія) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра GTA: Soviet Russia для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно ГТА: Радянська Росія на мобільник.