Для того, щоб скачати гру Gravity Defied 2: Reprise безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Подолання гравітації: відновлення, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Gravity Defied 2: Reprise
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Gravity Defied 2: Reprise - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Gravity Defied 2: Reprise на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Gravity Defied 2: Reprise. Ігровий процес.

Опис гри: Gravity Defied 2: Reprise (Подолання гравітації: відновлення):

Нова версія популярної гри Gravity Defied!

Додано: 1. Можливості зміни кольору трас. 2. Можливості зміни кольору фону. 3. Можливості виборів заповнень треку (типу 3D) 4. Режими вкл і викл музики. 5. Налаштування позицій камери. 6. Налаштування затримок гри. 7. Завантаження рівнів з инета. Бази постійно оновлюються. 8. Відкривання файлів *. Mrg з файлових систем для JSR-75 (Siemens) та з архіву для *. Jar. 9. Можливості виборів швидкостей гри: стандартна або збільшена, засновані на GD Speed ​​Plus MOD. 10. Виправлені помилки: команда "Меню" на Siemens. 11. Підтримка кирилиці в іменах треків. 12. Третій логотип при завантаженні java-ігри. 13. Управління сяйвом java-гри окремо для кожного *. Mrg файлу. 14. Вибори скінів. 15. Можливості вкл / викл картинки фону. 16. Третій логотип при запуску. 17. Режим бога!


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 337

Скачати гру Gravity Defied 2: Reprise (Подолання гравітації: відновлення) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Gravity Defied 2: Reprise для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Подолання гравітації: відновлення на мобільник.