Для того, щоб скачати гру God Of War: Betrayal безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Бог Війни: Зрада, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
God Of War: Betrayal
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: God Of War: Betrayal - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра God Of War: Betrayal на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри God Of War: Betrayal. Ігровий процес.

Опис гри: God Of War: Betrayal (Бог Війни: Зрада):

Стародавня Греція - час богів і людей. Ніхто і ніщо не може зупинити бога війни Ареса, що намірився знищити великі Афіни. Хранителька міста, богиня Афіна Паллада, дочка самого громовержця Зевса, що не силах порушити заборону батька, щоб встати на захист міста - богам заборонено воювати один з одним. Кратос, могутній син Спарти, лише він в силах зупинити руйнування. Що віддав своє життя Аресу в обмін на перемогу над варварами, він перетворився на осліпленого люттю нещадного раба, який ім'ям свого господаря стирає з лиця Землі міста і народи. Пора скинути окови, знайти свободу і відновити мир, зробивши неможливе і убивши безсмертного бога ... Неперевершена графіка і захоплюючий сюжет, все це - God of War.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,3
Голосів: 6 403

Скачати гру God Of War: Betrayal (Бог Війни: Зрада) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра God Of War: Betrayal для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Бог Війни: Зрада на мобільник.