Для того, щоб скачати гру Ghost Rider безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Примарний Гонщик, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Ghost Rider
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Ghost Rider - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Ghost Rider на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Ghost Rider. Ігровий процес.

Опис гри: Ghost Rider (Примарний Гонщик):

Ангел Помсти повернувся з того світу, щоб покарати кривдників. Повна мобільна реінкарнація містичного бойовика Примарний Гонщик з Ніколасом Кеджі у головній ролі. Повний арсенал зброї і справжній Пекельний Байк! Як і у фільмі, герой гри мчить по нічному місту, бере участь в гонках без правил і б'ється, використовуючи всі доступні засоби. До їх списку входять двостволки, що стріляють пекельним полум'ям, і вогняні кулі. Але саме грізне зброя - це Пекельний Байк, який став найбільш моторошним мотоциклом в історії Голлівуду! У грі можна і побитися, і прийняти участь в гонках, попутно проходячи ключові моменти з фільму.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,8
Голосів: 1 079

Скачати гру Ghost Rider (Примарний Гонщик) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Ghost Rider для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Примарний Гонщик на мобільник.