Для того, щоб скачати гру Ghost Recon 2: Advanced Warfighter безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, в такому випадку, наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Розвідник Привид 2: Розвідка боєм, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "скачати" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні!
Ghost Recon  2: Advanced Warfighter
Скачати безкоштовну гру для мобільного телефону: Ghost Recon  2: Advanced Warfighter - скачати мобільні ігри безкоштовно.
Java гра Ghost Recon  2: Advanced Warfighter на телефон, скачати безкоштовно ви також можете будь-які інші мобільні ігри.
Скріншот java гри Ghost Recon  2: Advanced Warfighter. Ігровий процес.
Скріншот java гри Ghost Recon  2: Advanced Warfighter. Ігровий процес.
Скріншот java гри Ghost Recon  2: Advanced Warfighter. Ігровий процес.

Опис гри: Ghost Recon 2: Advanced Warfighter (Розвідник Привид 2: Розвідка боєм):

Вчинені воїни Тома Кленсі з відділення «Привиди» беруть участь у війні майбутнього. Вона дуже схожа на сучасну. Але тут є суперзброю і гігантські роботи! У мобільній версії популярної гри Ghost Recon Advanced Warfighter 2, ви граєте в ролі капітана Мітчелла, очолите загін особливого призначення Привиди, щоб покласти край беззаконню. У вас є тільки 72 години, щоб врятувати свого президента і відновити мир. Мета гри - стати одним із «Привидів» і зупинити війну. Проти вас - повстанці з якоїсь далекої і жаркої країни. Їх потрібно зупинити за 72 години, або буде пізно. Гра вражає розмахом - де ще ви побачите гігантського бойового робота майже на весь екран?


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,2
Голосів: 768

Скачати гру Ghost Recon 2: Advanced Warfighter (Розвідник Привид 2: Розвідка боєм) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Java гра Ghost Recon 2: Advanced Warfighter для телефону.

Ви можете завантажити гру на ваш мобільний абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Скачати безкоштовно Розвідник Привид 2: Розвідка боєм на мобільник.